Rozwiń menu

Stanowisko: Programista PHP

Prawomaniacy Sp. z o.o. jest właścicielem kilkunastu serwisów e-learnigowych, w tym największego portalu z kursów prawa Arslege.pl. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku i szkolimy rocznie ponad 7 000 prawników i osób przygotowujących się do egzaminów państwowych. Firma będąca częścią międzynarodowej grupy Bonnier, gdzie współpracujemy z takimi portalami jak Bankier.pl, PulsBizensu.pl. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem PHP z uwzględnieniem OOP

  • znajomość HTML, CSS i JS przynajmniej w stopniu podstawowym,

  • Doświadczenia w pracy z bazą danych MySQL i umiejętność optymalizacji zapytań,

  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git,

  • Znajomość angielskiego na poziomie B1 (na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej)

  • Umiejętność pisania czytelnego kodu oraz dbania o szczegóły

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania opartego o PHP/ Symfony / Laravel,

  • utrzymywanie istniejących projektów, optymalizowanie wydajności rozwiązań,

  • wykrywanie, analiza i rozwiązywanie problemów,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy analizowaniu, planowaniu i projektowaniu nowych rozwiązań.

Mile widziane:

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Symfony / Laravel

  • Znajomość środowiska Linux

  • 2-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych

  • znajomość REST API

  • doświadczenie w tematyce prawa polskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia (5000 – 8500 PLN brutto)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę współpracy (UoP / B2B)

  • Pracę stacjonarną, hybrydową lub zdalną - w zależności od Twoich predyspozycji i preferencji

  • Możliwość przyuczenia się i pozyskaniu cennego doświadczenia

  • Wdrożenie w stanowisko i wsparcie części zespołu starszego stażem

  • Możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy

  • Benefity – dofinansowanie do karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dobrze skomunikowane, nowoczesne biuro z miejscem parkingowym

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: ahowara@arslege.pl

P rosimy o przesłanie dokumentów wraz z aktualną klauzulą o treści:
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).